Konferencja Naukowa z okazji 40-lecia Oddziału Urologii

Dyrekcja Szpitala SP ZOZ im. Rydygiera w Brzesku i Pracownicy Oddziału Urologicznego wraz z Fundacją Troska i Wiedza Powiśla Dąbrowskiego w Dąbrowie Tarnowskiej zapraszają na Naukową Konferencję Medyczną pt.: „40-lat minęło – naukowa konferencja z okazji jubileuszu oddziału urologii w Brzesku”.

Konferencja odbędzie się w sobotę 9 grudnia 2023 r. w Brzesku od godz. 9:00. Miejscem wydarzenia będzie sala teatralna zabytkowego Browaru Okocim w Brzesku w budynku Stowarzyszenia Miłośników Browaru Okocim przy ul. Browarnej 14. Wstęp wolny.

Konferencja poświęcona będzie urologii.

Ramowy program konferencji:

9:00  – 9:15       Powitanie
9:15  – 9:45      Historia oddziału i szpitala w Brzesku – dr n. med. Zbigniew Kohla
9:45  – 10:15    Relacje pacjent – urolog – personel  – dr Norbert Kopeć
10:15-10:45     Współpraca onkologa z urologiem  – dr n. med. Anna Tekiela

10:45-11:15 przerwa

11:15-11:45      Radioterapia w urologii – dr n. med. Elżbieta Pluta
11:45-12:15      Uroginekologia – prof. dr hab. n. med Paweł Szymanowski
12:15-12:45      BPH i kamica wczoraj i dziś – dr Tomasz Wiatr

Jednocześnie miło nam poinformować, że powyższa konferencja uzyskała certyfikat zgodności INFARMA.
Weryfikacja dokonywana jest przez INFARMĘ w oparciu o kryteria wypracowane na podstawie Ustawy Prawo Farmaceutyczne oraz samoregulacji INFARMY, tj. Kodeksu Dobrych Praktyk Przemysłu Farmaceutycznego i Kodeksu Przejrzystości.

Serdecznie zapraszamy do udziału wszystkich zainteresowanych!

loga organizatorów certyfikat INFARMA