Książki w darze dla Szpitala

Niedawno nasz Szpital został obdarowany książkami.

Wśród prawie stu pozycji znalazły się pięknie wydane i bogato ilustrowane książki dla dzieci, młodzieży, powieści obyczajowe, kobiece czy pozycje historyczne.

W nowe książki wzbogacił się dzięki temu przede wszystkim Oddział Dziecięcy. Mali pacjenci będą mogli korzystać z kilkudziesięciu pięknie ilustrowanych książeczek dla najmłodszy, jak również ciekawych książek dla nieco starszych dzieci. Książki historyczne, powieści obyczajowe trafiły też do biblioteczki Oddziału Rehabilitacji, a literatura kobieca do Oddziału Ginekologiczno-Położniczego.

Serdecznie dziękujemy Państwu Sadowskim z Brzeska za przekazanie książek na rzecz Szpitala!