Świąteczne spotkanie stomijne

Print Friendly, PDF & Email

12 grudnia 2017r. zapraszamy na kolejne, wyjątkowe, bo świąteczne spotkanie pacjentów ze stomią i ich rodziny.  Spotkanie organizuje zespół pielęgniarek i lekarzy z Oddziału Chirurgii Ogólnej, którzy najlepiej znają problemy dnia codziennego naszych pacjentów. Spotkanie będzie miało charakter warsztatowy, a w planie jest również tradycyjne, staropolskie składanie sobie życzeń świąteczno- noworocznych i łamanie opłatkiem.

Na to uroczyste spotkanie zaprasza Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku wraz z Organizatorami. 

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu