Ostatnie pożegnanie

Print Friendly, PDF & Email

Z przykrością zawiadamiamy, że w dniu 27.03.2021 roku zmarł Krzysztof Kotas – lekarz podstawowej opieki zdrowotnej i wieloletni Kierownik Ośrodka Zdrowia w Woli Dębińskiej.

Ze szpitalem w Brzesku związany od 1974 roku. Całe swoje zawodowe życie poświęcił niesieniu pomocy swoim pacjentom. Był lekarzem niezwykle pracowitym, życzliwym każdemu człowiekowi, cieszącym się ogromnym zaufaniem oraz sympatią pacjentów i ich rodzin przez ponad 44 lata swojej pracy w ośrodku zdrowia.

Pogrzeb ŚP Krzysztofa Kotasa odbędzie się 31.03.2021 r. o godzinie 11:00 w kościele pw. Miłosierdzia Bożego w Brzesku.

Rodzinie oraz Najbliższym doktora Krzysztofa Kotasa składamy wyrazy głębokiego współczucia.

Dyrekcja i Pracownicy SPZOZ w Brzesku

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu