Pielęgniarki naszego szpitala zdobywają czołowe miejsca w konkursach

Print Friendly, PDF & Email

Pani Alicja Figiel i Pani Kinga Zięba zajęły II miejsce w etapie wojewódzkim konkursu “Pielęgniarka Roku 2016”.  Obie Panie pracują w Oddziale Chorób Wewnętrznych z Pododdziałem Kardiologii i Pododdziałem Geriatrii.  Podjęły wyzwanie i przystąpiły do konkursu, w którym o zwycięstwie decydował test z zakresu ogólnej wiedzy zawodowej pielęgniarstwa klinicznego oraz zasad etyki zawodu i historii zawodu.  Konkurs “Pielęgniarka Roku” organizowany jest przez Polskie Towarzystwo Pielęgniarskie a patronat Honorowy sprawuje Ministerstwo Zdrowia.

Gratulujemy laureatkom konkursu i życzymy dalszych sukcesów.

List gratulacyjny – Oddział PTP w Krakowie

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu