Potwierdzanie wizyt ambulatoryjnych przez SMS

Print Friendly, PDF & Email

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych pacjentów oraz w trosce Państwa dobro, SPZOZ w Brzesku wprowadza SMS-owe potwierdzanie wizyt.

Pacjent, który podał numer telefonu komórkowego do kontaktu, dwa dni przed terminem zaplanowanej wizyty otrzyma SMS o treści:

“Przypomnienie o wizycie w SPZOZ Brzesko… data…..  godz….. u lekarza…
Odpowiedz TAK aby potwierdzić Nie  aby  anulować”
Kod parujący: 3D

 • Odpowiedź TAK skutkuje potwierdzeniem wizyty, co oznacza, że:
    1. Pacjent po raz pierwszy w danej poradni ma obowiązek zgłosić się w rejestracji około 30 minut przed wyznaczeniem wizyty z dowodem osobistym,
    2. Pacjent objęty leczeniem poradni zgłasza się bezpośrednio pod gabinet lekarski.

 

 • Odpowiedź NIE skutkuje skreśleniem z listy pacjentów. W celu ustalenia nowego terminu konieczny jest kontakt z rejestracją.

 

UWAGA! Wyznaczona godzina wizyty jest orientacyjna i może ulec przesunięciu. Przybycie po zaplanowanej godzinie wizyty skutkuje skreśleniem z listy pacjentów w danym dniu.

Przypominamy, że rejestracja do poradni specjalistycznej może odbywać się:

 • osobiście
 • telefonicznie
 • za pośrednictwem osób trzecich
 • przez stronę  internetową: https://spzoz-brzesko.pl/

 

Odwołanie wizyty jest obowiązkiem pacjenta i może się odbyć

 

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu  14 66 21 380  lub mailowo  aos.rejestracja@spzoz-brzesko.pl

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu