Potwierdzanie wizyt ambulatoryjnych przez SMS

Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom Naszych pacjentów oraz w trosce Państwa dobro, SPZOZ w Brzesku wprowadza SMS-owe potwierdzanie wizyt.

Pacjent, który podał numer telefonu komórkowego do kontaktu, dwa dni przed terminem zaplanowanej wizyty otrzyma SMS o treści:

“Przypomnienie o wizycie w SPZOZ Brzesko… data…..  godz….. u lekarza…
Odpowiedz TAK aby potwierdzić Nie  aby  anulować”
Kod parujący: 3D

• Odpowiedź TAK skutkuje potwierdzeniem wizyty, co oznacza, że:
        1. Pacjent po raz pierwszy w danej poradni ma obowiązek zgłosić się w rejestracji około 30 minut przed wyznaczeniem wizyty z dowodem osobistym,
        2. Pacjent objęty leczeniem poradni zgłasza się bezpośrednio pod gabinet lekarski.

• Odpowiedź NIE skutkuje skreśleniem z listy pacjentów. W celu ustalenia nowego terminu konieczny jest kontakt z rejestracją.

UWAGA! Wyznaczona godzina wizyty jest orientacyjna i może ulec przesunięciu. Przybycie po zaplanowanej godzinie wizyty skutkuje skreśleniem z listy pacjentów w danym dniu.

Przypominamy, że rejestracja do poradni specjalistycznej może odbywać się:

• osobiście
  • telefonicznie
  • za pośrednictwem osób trzecich
  • przez stronę  internetową: https://spzoz-brzesko.pl/

Odwołanie wizyty jest obowiązkiem pacjenta i może się odbyć

W razie pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu pod numerem telefonu  14 66 21 380  lub mailowo  aos.rejestracja@spzoz-brzesko.pl