Pożegnanie Kierownika Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci

Print Friendly, PDF & Email

W mijającym tygodniu Dyrekcja i współpracownicy pożegnali Panią Annę Dębińską, która po ponad 33 latach pracy w brzeskim szpitalu przechodzi na zasłużoną emeryturę.

Pani Dębińska przez ostatnie ponad 11 lat lat pełniła funkcję Kierownika Ośrodka Rehabilitacji Dziennej dla Dzieci i organizowała pracę całego ośrodka, dbając o najmniejszych pacjentów wymagających wsparcia i rehabilitacji.

W czasie swojej pracy w SPZOZ w Brzesku dała się poznać jako świetny fizjoterapeuta, specjalizujący się w usprawnianiu dzieci. Z poświęceniem starała się jak najlepiej wspomagać rodziców i ich dzieci. Dziękujemy Pani Annie Dębińskiej za wszystkie lata pracy zawodowej, za profesjonalizm i zaangażowanie w wykonywaną pracę.

Jednocześnie życzymy dużo zdrowia, wszelkiej pomyślności i dalszych sukcesów na każdy nadchodzący dzień.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu