Spotkanie pacjentów ze stomią w SP ZOZ w Brzesku- 31.03.2016r.

Print Friendly, PDF & Email

logo_ZOZ

Dyrekcja Samodzielnego Publicznego Zespołu Opieki Zdrowotnej w Brzesku zaprasza osoby ze stomią na II spotkanie, które odbędzie się w dniu 31.03.2016r w Sali Konferencyjnej na III piętrze.

Spotkanie jest organizowane przez pielęgniarki oraz lekarzy z Oddziału Chirurgii Ogólnej z udziałem zaproszonych gości, a tematem wiodącym będzie ogólnopolska kampania “StomaLife. Odkryj stomię”. Kampania ta na celu przekonanie społeczeństwa, że życie ze stomią nie powinno być traktowane jako przeszkoda w aktywnym życiu osobistym i zawodowym.

Uczestnicy spotkania będą mieli możliwość zapoznania się z nowoczesnymi środkami do pielęgnacji stomii oraz wzięcia udziału w warsztatach, podczas których profesjonalne Pielęgniarki Stomijne doradzą w rozwiązywaniu problemów związanych z pielęgnacją stomii.

Dyrektor SP ZOZ w Brzesku Józefa Szczurek- Żelazko wraz z organizatorami spotkania serdecznie zaprasza Stomików wraz z rodzinami.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu