Szpital otrzymał sprzęt od Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

Print Friendly, PDF & Email

Serce_wosp1W tych dniach Pododdział Geriatryczny naszego szpitala został doposażony w sprzęt medyczny. Otrzymał dziesięć nowoczesnych łóżek szpitalnych z elektryczną regulacją wysokości oraz medycznymi materacami (w tym dwa materace przeciwodleżynowe) a także w komplecie szafki przyłóżkowe oraz aparat do pomiaru ciśnienia. Sprzęt przekazała w darze Fundacja Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Moment przekazania darowizny akurat zbiegł się w czasie z zakończeniem kompleksowego remontu Oddziału Chorób Wewnętrznych tak, że w odnowionych salach chorych stanęły nowe łóżka. Z pewnością ogromnie zadowoleni z tej sytuacji będą pacjenci geriatryczni, którzy w tych dniach stawią się na leczenie.

Za przekazany w darowiźnie sprzęt składamy WOŚP serdeczne podziękowanie.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu