Uroczyste otwarcie DDOM, nowej Centralnej Sterylizatorni i Oddziału Ortopedycznego

Print Friendly, PDF & Email

W najbliższy poniedziałek (11 marca 2019 r.) o godz. 11 w Szpitalu Powiatowym w Brzesku zaplanowano otwarcie Dziennego Domu Opieki Medycznej, a także odremontowanej nowej Centralnej Sterylizatorni i odnowionego Oddziału Ortopedycznego.

W spotkaniu weźmie udział premier Beata Szydło oraz Józefa Szczurek-Żelazko Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia.

Także w poniedziałek na Oddziale Pediatrycznym szpitala zaplanowano „Lekcję bezpieczeństwa drogowego” z udziałem Premier Beaty Szydło, Józefy Szczurek-Żelazko Sekretarz Stanu w Ministerstwie Zdrowia oraz przedstawicieli Inspektoratu Transportu Drogowego.

„Lekcje bezpieczeństwa drogowego” to cykl spotkań organizowanych w szkołach i szpitalach przez ITD. Jego przedstawiciele przekazują dzieciom podstawowe zasady bezpiecznego zachowania na drodze. Wiedza trafia do najmłodszych, bowiem jest przekazywana w formie zabawy.

Po jej zakończeniu przewidziano briefing prasowy z udziałem zaproszonych gości.

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu