W DDOM gościł strażak

Print Friendly, PDF & Email

O tym, jak sobie radzić podczas zagrożenia pożarowego – mówił asp. Marcin Biłos z KP PSP w Bochni podczas spotkania zorganizowanego w Dziennym Domu Opieki Medycznej w Brzesku.

To kolejne z tematycznych spotkań organizowanych dla podopiecznych DDOM. To cieszyło się szczególnym zainteresowaniem seniorów. Dowiedzieli się jak zachowywać się podczas zagrożeń związanych z ogniem, czy wodą. Przedstawiciel bocheńskiej komendy straży tłumaczył też, jak ustrzec się przed pożarami, w jaki sposób poprawić swoje bezpieczeństwo.

– Było to kolejne z cyklu spotkań organizowanych dla naszych podopiecznych. Staramy się podczas nich przybliżyć różne tematy ważne dla seniorów. W sobotę zaplanowaliśmy kolejne spotkanie, podczas którego będziemy opowiadać o profilaktyce w przypadku miażdżycy. Na spotkanie oprócz naszych podopiecznych zaprosiliśmy także ich opiekunów – mówi Elżbieta Adamska, koordynator DDOM w Brzesku.

Galeria zdjęć:

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu