Życzliwość wystarczy

Print Friendly, PDF & Email

Z okazji Międzynarodowego Dnia Życzliwości i Pozdrowień nauczyciele pracujący na oddziale dziecięcym postanowili przygotować miłą niespodziankę dla dzieci przebywających w szpitalu.

Każdy pacjent został obdarowany przede wszystkim uśmiechem, a także słodką niespodzianką. Do cukierków dołączone były karteczki z mottami, które wiązały się z wymową Dnia Życzliwości: Miło Cię widzieć. Dzień dobry, Dobrze, że jesteś. Uśmiech dla Ciebie itp.  Na gazetce tematycznej na oddziale dziecięcym „wyrosło” Drzewo Życzliwości, na którym każdy chętny pacjent, rodzic, gość odwiedzający lekarz czy pielęgniarka może zamieścić swój uśmiech z imieniem, do czego serdecznie zachęcamy.

O życzliwości warto więc pamiętać na co dzień, a w takie święto  o tym przypominamy.

Galeria zdjęć:

Międzynarodowey Dzień Życzliwości i Pozdrowień w oddziale dziecięcym   Międzynarodowey Dzień Życzliwości i Pozdrowień w oddziale dziecięcym

ABY WEZWAĆ POMOC MEDYCZNĄ w stanach nagłego zagrożenia życia należy wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr 999 lub 112.

Powyższe numery alarmowe (999 i 112) połączone są ze służbami ratowniczymi w tym województwie, z którego terenu wykonywane jest połączenie telefoniczne. Osoby kontaktujące się spoza terenów Małopolski, w sprawach pomocy medycznej w sytuacji zagrożenia życia osoby mieszkającej/przebywającej na terenie województwa małopolskiego, powinny wybrać z telefonu komórkowego lub stacjonarnego nr (12) 254 08 02.

Ustaw wyskakujące okienko układu