Plebiscyt HIPOKRATES 2023 – nominowani Pracownicy szpitala

We wtorek, 12 września rozpoczęło się głosowanie w plebiscycie organizowanym przez Gazetę Krakowską i Dziennik Polski, w którym pacjenci zgłaszają do wyróżnienia pracowników ochrony zdrowia.

Wśród nominowanych znalazł się zarówno sam SPZOZ w Brzesku jako placówka medyczna, jak również pracownicy udzielający świadczeń w naszym szpitalu. Wśród nominowanych są:

• lekarze: Danuta Rybicka-Mączka, Jakub Korbaś, Bartosz Malisz, Aleksander Gut, Barbara Cygan, Barbara Skórnóg, Marta Kural-Maź, Małgorzata Kotfis, Jan Tomala, Elżbieta Rembiasz, Krzysztof Kasperczyk, Paweł Florek, Grażyna Klinke, Daniel Porada, Jakub Florek;
  • pielęgniarki: Beata Rembowska, Elżbieta Suwara, Urszula Majmurek, Maria Stępak, Karolina Pysno, Ewa Tyka-Duc, Justyna Golonka, Joanna Cholewa;
  • fizjoterapeuci: Karolina Szymura, Mariusz Biel;
  • ratownicy medyczni: Krzysztof Cira, Marcin Gurgul, Radosław Kuras.

Wszystkim nominowanym gratulujemy, a pacjentom dziękujemy za okazane zaufanie i docenienie codziennej pracy personelu.

Plebiscyt prowadzony jest pod patronatem NFZ, a patronem finałowej gali planowanej na 8 grudnia zostało Ministerstwo Zdrowia.

Szczegóły: http://www.gazetakrakowska.pl/hipokrates

tekst nominacji przekazanej dla szpitala w Brzesku w plebiscycie HIPOKRATES 2023