Szczepienia przeciw COVID-19 dawką przypominającą

Punkt Szczepień Powszechnych prowadzi zapisy i szczepienia przeciw COVID-19 dawką przypominającą osób, które ukończyły 50 rok życia oraz pracowników ochrony zdrowia mających BEZPOŚREDNI kontakt z pacjentem. Przypominającą dawkę stosuje się we wskazanych powyżej grupach z zachowaniem odstępu co najmniej 6 m-cy po ukończeniu pełnego schematu szczepienia przeciw COVID-19.

Rejestracja na szczepienie przez Indywidualne Konto Pacjenta lub pod nr telefonu: 509 640 423.

Punkt wykonuje szczepienia 6 dni w tygodniu:

– poniedziałek, środa, czwartek, sobota w godzinach: 08:00 – 14:30

– wtorek, piątek w godzinach: 11:30 – 18:00